Zawartość tej strony wymaga nowej wersji Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sukcesy naszych licealistów w latach 2005-2016

Maciej Kurp - laureat XX Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności (opieka mgr Monika Dębska-Marchut)

Zuzanna Mika - finalistka XXXIX Olimpiady Języka Francuskiego (opieka mgr Grażyna Waląg)

Bartosz Buchman - XLII Olimpiada Historyczna , etap okręgowy (część pisemna i ustna)

Kamil Wolak - XLII Olimpiada Historyczna , etap okręgowy (część pisemna)

Międzyszkolny Konkurs Lingwistyczny DUET:





W kategorii język angielski z językiem francuskim: 




I miejsce: Zuzanna Mika - IIIA 
(opieka: mgr Grażyna Waląg, mgr Beata Brońska)









W kategorii język angielski z językiem niemieckim: 








II miejsce: Bianka Kowalska - IA 
(opieka: mgr Bogna Zakrzewska-Skorupka , mgr Renata Skowron)











Akademickie Liceum - II miejsce drużynowo

Międzyszkolny Konkurs Lingwistyczny DUET:

W kategorii język angielski z językiem francuskim:
I miejsce: Zuzanna Mika - IIA
(opieka: mgr Grażyna Waląg, mgr Joanna Janisz)

W kategorii język angielski z językiem niemieckim:
I miejsce: Katarzyna Smoter - IIIA
(opieka: mgr Joanna Janisz, mgr Mariusz Skowron)

I miejsce drużynowo - Akademickie Liceum

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego (etap okręgowy - część pisemna i ustna):

Julia Obrzut - IIIA
(opieka: mgr Bogusław Kołcz)

Olimpiada Historyczna (etap okręgowy - część pisemna i ustna):

Kamil Piwowar - IA
(opieka: mgr Bogumiła Gleń-Balicka)

Konkurs historyczny - „Żołnierze Wyklęci - bohaterowie antykomunistycznego podziemia”

Laureat: Hubert Trepa – kl. IIIA
(opieka: mgr Bogumiła Gleń-Balicka)

Konkurs Stare pomniki opowiadają swoją historię - pozostałości kultury żydowskiej w Twoim regionie

Laureaci: Julia Kiklica, Dominik Gryzło – kl. IA
(opieka: mgr Bogumiła Gleń-Balicka, mgr Bogusław Kołcz)

Międzyszkolny Konkurs Lingwistyczny DUET:

W kategorii język angielski z językiem francuskim:
I miejsce: Zuzanna Mika - IA
III miejsce: Klaudia Olchawska - IIA
(opieka: mgr Grażyna Waląg, mgr Justyna Treit)

I miejsce drużynowo - Akademickie Liceum

Konkurs historyczny - „Żołnierze Wyklęci - bohaterowie antykomunistycznego podziemia”

I miejsce: Julia Obrzut – kl. II LO
III miejsce: Hubert Trepa – kl. II LO
(opieka: mgr Bogumiła Gleń-Balicka)

59 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Wyróżnienie: Joanna Górecka - IA LO
(opieka: mgr Bogusław Kołcz)

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski im. Mariana Jonkajtysa

I miejsce: Julia Dumana – kl. I LO

Międzyszkolny Konkurs Lingwistyczny DUET:

W kategorii język angielski z językiem francuskim:
I miejsce: Jakub Zygmunt - IIIA

W kategorii język angielski z językiem niemieckim:
I miejsce: Katarzyna Berkowicz - IIIA
II miejsce: Michał Chabiński - IIIA

XLIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego – etap okręgowy

Julia Obrzut – kl. IA
Gabriela Pajor – kl. IIA
Małgorzata Samek – kl. IIIA
Aleksandra Szulecka – kl. IIIA
Jakub Zygmunt – kl. IIIA
(opieka: Bogusłąw Kołcz, Elżbieta Szudek)

XLII Olimpiada Biologiczna – etap okręgowy

Helena Brdej – kl. IIA
Katarzyna Berkowicz – kl. IIIA
Dominik Derleta – kl. IIIA
Aleksandra Szulecka – kl. IIIA
(opieka: Monika Dębska-Marchut)

VI Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” – drugi etap

Katarzyna Kawa – kl. IIIA
Paulina Olszewska – kl. IIIA
(opieka: Robert Zbieg)

XLI Olimpiada Biologiczna - finalista

Mateusz Potoniec - kl. IIIA (opieka: Monika Dębska-Marchut)

Konkurs Historyczny "Ziemia Sądecka - od przeszłości do współczesności"

Jakub Zygmunt - kl. IIA - II miejsce (opieka: Anna Leśniak)
Helena Brdej, Gabriela Gonciarz - kl. IA - wyróżnienie (opieka: Dorota Damian)

Międzyszkolny Konkurs Lingwistyczny „Duet”

Anna Szudek kl. IIIA – I miejsce w kategorii j. angielski + j. niemiecki
Iryna Łobodzinska kl. IIIA – II miejsce w kategorii j. angielski + j. rosyjski
Katarzyna Berkowicz IIA – III miejsce w kategorii j. angielski + j. niemiecki
Jakub Zygmunt IIA – IV miejsce w kategorii j. angielski + j. francuski
Akademickie LO – I miejsce drużynowo (opieka: Marta Lorenc, Mariusz Skowron, Grażyna Waląg)

VIII Małopolski Konkurs Twórczości Patriotycznej Młodzieży

Beata Sudoł kl. IIA – II miejsce w konkursie plastycznym (opieka: Paweł Terebka)

Olimpiada Języka Angielskiego - finalistki

Anna Szudek - kl. IIA (opieka: Marta Nowak)
Anna Konieczny - kl. IIIA (opieka: Monika Ogorzałek)

Olimpiada Języka Angielskiego - etap okręgowy

Anna Szudek - kl. IIA (opieka: Marta Nowak)
Anna Konieczny - kl. IIIA (opieka: Monika Ogorzałek)

Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"

laureat III stopnia z przedmiotu matematyka:
Iwan Bugajski – kl. IIIA (opieka: Dorota Smaga)

Olimpiada Biologiczna - etap okręgowy (opieka: Monika Dębska-Marchut)

Aleksandra Król
Miłosz Olchawski
Mateusz Potoniec
Maciej Sądowski
Wojciech Szudek

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej (opieka: Bogumił Krawczyński)

Mateusz Potoniec - wyróżnienie kl. II LO
Miłosz Olchawski - laureat kl. II LO

Olimpiada Języka Angielskiego - zawody okręgowe

Anna Szudek - IA (opieka: Marta Nowak)
Anna Konieczny - IIA (opieka: Monika Ogorzałek)

XL Olimpiada Literatury i Języka Polskiego - zawody okręgowe

Anna Szudek - IA (opieka: Edyta Danielska)

Olimpiada Informatyczna - zawody okręgowe

Krzysztof Kornakiewicz - IIA (opieka: Krzysztof Szyszkiewicz)

II etap III Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" z przedmiotu geografia z elementami geologii

Adrianna Gołębiowska - kl. IIA (opieka: Robert Zbieg)

II etap III Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" z przedmiotu matematyka

Kamil Jamróz - IIA (opieka: Dorota Smaga)

Olimpiada informatyczna dla uczniów liceów

Krzysztof Kornakiewicz

XXXVIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

laureatka Katarzyna Balas

XVIII Małopolski Konkurs Ortograficzny

III miejsce: Katarzyna Balas

Olimpiada Historyczna - udział w okręgowych zawodach pisemnych i ustnych

Łukasz Kantor
Łukasz Sewielski

XII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej - etap diecezjalny

Piotr Pałka
Łukasz Sewielski

XXXVII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

finalistka Katarzyna Balas

Olimpiada Historyczna

laureatka Daria Olbrycht

XVII Małopolski Konkurs Ortograficzny

Daria Olbrycht - wyróżnienie

XXXVI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Jan Skorupka - finalista XXXVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Olimpiada Historyczna

Daria Olbrycht - uczestniczka części pisemnej i ustnej zawodów okręgowych

XVI Małopolski Konkurs Ortograficzny

II miejsce - Daria Olbrycht

Olimpiada Wiedzy Teologicznej

Finalistki:
Barbara Kożuch
Monika Kocemba
Agnieszka Szkarłat